Wyścigi konne o puchar Diany

0
80

Prix de Diane to najbardziej prestiżowe i wytworne wydarzenie dla amatorów wyścigów konnych i … kapeluszy. Tego dnia wyniki koni na torze są równie bacznie obserwowane co stroje przybyłych pań.

To największa impreza hippiczna we Francji, podczas której w eleganckiej posiadłości książąt Condé w Chantilly przyznawana jest nagroda dla najlepszej europejskiej klaczy.
W niedzielę, 15 czerwca 2014 roku amatorzy wyścigów obejrzą 8 gonitw młodych klaczy, w których pula nagród wynosi aż 850 000 €, w tym 485 590 € dla zwycięzcy.
Ta impreza to nie tylko spektakl jaki stanowią gonitwy i przyznanie tytułu najlepszej klaczy, ale również ważne wydarzenie towarzyskie, na które licznie przybywają elity i znane osobistości Francji.

Również w tym dniu, tradycyjnie już, zostanie wybrana Mademoiselle Diane, czyli najbardziej elegancka kobieta (kapelusz nieodzowny).
Na zdobywczynię nagrody elegancji czekają bardzo atrakcyjne nagrody, dlatego co roku kobiety prześcigają się w pomysłach na najbardziej ekstrawaganckie i fantazyjne nakrycie głowy. Tych najokazalszych kreacji wypatrywać w tłumie będą specjalni łowcy stylu, a nagrody zwyciężczyni wręczy brytyjska aktorka – Kate Winslet.

PepeTV Telewizja Polonijna Na Świecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj