poniedziałek, 4 lipca, 2022

PepeTV Telewizja Polska Na Świecie

Wroclavia to najlepszy architektonicznie obiekt handlowy na świecie

W Londynie zostały wręczono nagrody w światowym konkursie z dziedziny architektury – International Property Awards. Wroclavia otrzymała dwa tytuły: najlepszego pod względem architektury obiektu handlowego na świecie „Best International Retail Architecture 2018-2019” i w nEuropie “Best Retail Architecture Europe”.

Projekty konkursowe były oceniane przez 80 wybitnych, ekspertów, wśród których znaleźli się światowej sławy profesjonaliści związani z architekturą, designem i projektowaniem, a także osobowości medialne.
Podczas oceny jurorzy koncentrowali się na wzornictwie, oryginalności, jakości, innowacyjności oraz zaangażowaniu w zrównoważony rozwój.

Wroclavia, nowa wrocławska galeria handlowa, zaprojektowana przez IMB Asymetria Architekci, to jedyna inwestycja handlowa z Polski, którą okrzyknięto „Best International” i jedna z dwóch w naszym kraju, która w historii konkursu otrzymała międzynarodowy tytuł.

Konkurentami do uzyskanego przez Wroclavię tytułu były najlepsze obiekty i firmy architektoniczne z całej Europy, Ameryki, Azji i krajów arabskich.

Ostatnio oglądanE

Ostatnie tematY

Loading...