Polonia Na Żywo Irmina Łapa i jej sklep Boleslove w Paryżu

0
47

Przedstawiamy Wam Irminę Lapę która prowadzi sklep w Paryżu, oferujący piękne wyroby z Bolesławca.

Specjalizuje się w ceramice pochodzącej z Bolesławca – słynnego polskiego miasta, które jest znane z tradycji wytwarzania wysokiej jakości ceramiki.

Jej sklep w Paryżu to prawdziwy raj dla miłośników ceramiki i unikalnych, ręcznie wykonanych przedmiotów. Można tam znaleźć różnorodne produkty, takie jak wazony, talerze, kubki, miseczki i wiele innych, które zachwycają swoim charakterem i pięknem.

Ceramika z Bolesławca jest ceniona na całym świecie za swoją trwałość, estetykę i unikalne wzory.

Jeśli jesteście w Paryżu i poszukujecie wyjątkowych pamiątek z podróży lub oryginalnych prezentów, sklep Irminy Lapy to idealne miejsce do odwiedzenia. Jej ceramika nie tylko ozdobi Wasze wnętrza, ale także doda im wyjątkowego charakteru i polskiego uroku.

Dowiedzcie się więcej o Irminie Lapie i jej sklepie w Paryżu, odwiedzając jej stronę na Instagramie lub osobiście zaglądając do jej sklepu. Tam będziecie mieli okazję podziwiać i zakupić unikalne dzieła sztuki ceramicznej, które przeniosą Was do świata piękna i tradycji Bolesławca.

Zapraszamy do odkrycia magii ceramiki z Bolesławca w sklepie Irminy Lapy „Boleslove” i do wprowadzenia odrobinę polskiego wdzięku i elegancji do Waszego życia!”

Adres:13 Rue du Pont aux Choux, 75003 Paris, Francja
Linka do strony
e-mail: contact@boleslove.com
Facebook
Instagram