środa, 6 lipca, 2022

PepeTV Telewizja Polska Na Świecie

Międzynarodowa Nagroda Mówcy

Czasem w życiu każdego człowieka następują takie zdarzenia i okoliczności, które sprawiają, że nie wiemy dokąd iść i jaką obrać drogę, zadajemy sobie pytania co dalej, ale nie znajdujemy na nie odpowiedzi. Wtedy okazuje się, że potrzebujemy porady eksperta lub po prostu potrzebujemy wsparcia. Potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam znaleźć tę drogę.
Większość z nas polega na znajomych, którzy udzielają nam porad. Niektórzy z nas zwracają się do członka rodziny. Jednak są to ludzie nam bliscy, którzy niestety nie będą potrafili nam pomóc tak jak profesjonaliści.
Dlatego wychodząc na przeciw takiej właśnie potrzebie, 25 maja 2019 r., w samym centrum pięknej Antwerpii organizujemy fantastyczne wydarzenie, dzięki, któremu będziecie mieli możliwość wysłuchania inspirujących historii i przemówień międzynarodowych prelegentów i trenerów.
Przyjdź i poczuj niesamowitą moc tego wydarzenia, skorzystaj z okazji na zdobycie kolejnego doświadczenia na międzynarodowej arenie mówców, dzięki któremu wzmocnisz swoją pewność siebie przed szeroką publicznością i znajdziesz nowych klientów.
To wydarzenie może być ważnym krokiem w Twojej dalszej karierze i drodze do osiągania sukcesu, ponieważ, po swoim wystąpieniu każdy mówca będzie mógł nie tylko usłyszeć przydatne opinie . ale też wskazówki od naszych jurorów.
Bez względu na to czy jesteś początkującym adeptem sztuki oratorskiej czy zaprawionym w boju lwem scenicznym nie zwlekaj! Stań się częścią tego wyjątkowego wydarzenia czy to jako entuzjastyczny uczestnik czy obserwator, gotów świętować sukcesy innych i uczyć się od nich.
Więcej na: storna www

Ostatnio oglądanE

Ostatnie tematY

Loading...