środa, 10 sierpnia, 2022

PepeTV Telewizja Polska Na Świecie

Kongresu 60 Milionów w Miami

SAVE THE DATE!

Już w lutym 2022roku odbędzie się kolejna edycja Kongresu 60 Milionów! Po raz 11. Polonia z całego świata będzie miała okazję spotkać się podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Po raz czwarty Kongres organizowany jest w Miami. W 2022 roku odbędzie się w dniach 10-12 luty!

Kongres 60 Milionów jako przede wszystkim Globalny Zjazd Polonii to wydarzenie, które poprzez wzmacnianie więzi polonijnych buduje międzynarodowe relacje biznesowe korespondujące z trendami XXI wieku. Zdefiniowanie szans na rozwój i wzmocnienie współpracy 60 milionów Polaków i osób polskiego pochodzenia rozsianych po całym świecie jest głównym, którego osiągnięcie pozwoli na rozwój globalnej sieci kontaktów biznesowych opierających się na wartościach polonijnych oraz zidentyfikowanie tych płaszczyzn kooperacji, na których warto rozwijać i umacniać dotychczasowe relacje, a także poszukiwanie nowych, istotnych z ekonomicznego i wizerunkowego punktu widzenia obszarów wspólnego działania. Oprócz specjalistycznych paneli każda edycja Kongresu podejmuje temat kierunku rozwoju marki Polski. Wśród licznych dyskusji zostaną poruszone m.in. tematy rynku nieruchomości, turystyki i medycyny, marki Polska, logistyki, korzeni polskich i wiele innych.

W programie obok licznych merytorycznych spotkań z ekspertami znajdą się również atrakcyjne wydarzenia towarzyszące. Wśród nich profesjonalny turniej 60 MILLION GOLF CUP oraz akademia golfa.  Dodatkowo na uczestników czekać będzie wyjątkowy bankiet połączony biznesowym networkingiem na ogromnym jachcie Midnight Sun. Uczestnicy będą mieli też szansę wzięcia udziału w ekskluzywnym Balu Polonaise organizowanym już od 50 lat przez Amerykański Instytut kultury Polskiej w Miami. W wydarzeniu weźmie udział wielu prominentnych przedsiębiorców, aktywistów, przedstawicieli świata kultury i polityki.

Zarejestruj się na Kongres już dziś: https://60mlnplspzoo.ticketspice.com/kongres-60-milionw-60-million-congress-miami-10-12-february-2022

 

Śledźcie nas na facebooku!

 

Ostatnio oglądanE

Ostatnie tematY

Loading...