piątek, 24 marca, 2023

PepeTV Telewizja Polska Na Świecie

Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie

MISJA, CELE, NOWE WYZWANIA

www.polonia4um.com
Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie to:

strefa przedsiębiorczości, dialogu i debat,
sposób na internacjonalizację i integrację,
bezpośrednie kontakty polskich i polonijnych przedsiębiorców, instytucji, organizacji, urzędów

DEDYKACJA- CELE Forum Gospodarcze Polonii Świata, jest strefą przedsiębiorczości, dialogu i debat Polaków ze środowiskiem Polonii zamieszkałej na wszystkich kontynentach.

BIZNES Z 5 KONTYNENTÓW
PRZEDSIĘBIORCY – INWESTORZY – KOOPERANCI W 2017r. uczestniczyło 36 międzynarodowych zrzeszeń reprezentujących blisko 100 zagranicznych organizacji otoczenia biznnesu z 28 krajów, z 5 kontynentów.

NETWORKING
BUSINESS LUNCH & DINNER Udział w Forum to doskonała okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Przez dwa dni obrad odbywają się formalne i nieformalne spotkania uczestników Forum.

SPOTKANIA B2B
MATCHMAKING Możliwość udziału w dedykowanych spotkaniach B2B jest dla wielu uczestników spotkań bizneswych najważniejszą częścią programu. Tak jest też w Tarnowie.

DEBATY
AKTUALNE, WAŻNE I TRUDNE TEMATY GOSPODARCZE Czy doświadczenie, potencjał i możliwości Polonii są w Polsce doceniane? Czy istnieje spójna stratega współpracy gospodarczej?

PANELE DYSKUSYJNE
MIĘDZYNARODOWI EKSPERCI- PRZEDSIĘBIORCY- POLITYCY Dwa dni dyskusji panelowych z udziałem autorytetów ze świata polityki, biznesu, administracji państwowej i samorządowej. Reprezentanci największych organizacji polonijnych z całego świata.

SHOWROOM
POKAZY- PREZENTACJE OFERT- PROMOCJA- REKLAMA Do dyspozycji uczestników są stoiska i sale na prezentacje multimedialne. Można przeprowadzić degustacje, zainstalować swój roll-up w scenografii Forum lub zareklamować się w Katalogu.

Ostatnio oglądanE

Ostatnie tematY

Loading...